Muse na Twitter Muse na Facebooku Muse na Google Plus Muse na You Tube Muse na Instagram

Odżywka do rzęs a przedłużanie - jaki wybór jest właściwy?

Odżywka do rzęs a przedłużanie – jaki wybór jest właściwy?

Twoje rzęsy są krótkie a w dodatku cienkie i słabe? Można temu zaradzić! Na rynku jest dostępnych wiele metod, które sprawią, że Twoje spojrzenie będzie zalotne i ponętne. Odżywka do rzęs czy przedłużanie? Na co zdecydować się aby być zadowolonym z efektów?

Odżywka do rzęs

Odżywki do rzęs zawierają szereg substancji wspomagających wzrost włosa oraz wydłużenie jego cyklu życia. Specjalnie opracowany skład odżywek bazujących na naturalnych składnikach takich jak wyciągi z roślin i nasion, działają jak katalizator przyśpieszający wzrost włosa. Dodatkowa zawartość witamin takich jak E i B sprawiają, że rzęsy są ciemniejsze oraz bardziej błyszczące. Pogrubienie, które idzie w parze z wydłużeniem to następstwo zdrowej cebulki. Dzięki stosowaniu profesjonalnej odżywki takiej jak oferowana przez nas MUSE Calliope efekty będą widoczne już po pierwszy miesiącu stosowania.

Przedłużanie rzęs

Od kilku lat możemy zauważyć coraz więcej reklam salonów kosmetycznych w których oferowany jest zabieg przedłużania rzęs. Jest to metoda, która powinna być wykonywana wyłącznie przez wykwalifikowany personel kosmetyczny. Bardzo istotne przy tej metodzie jest to aby dobrać odpowiednią długość doczepek. Jeżeli już zdecydujemy się na ten zabieg musimy wiedzieć, że jest to przyklejenie sztucznej rzęsy do naszej własnej. Zatem jak możemy się domyślać skutkuje to osłabieniem włosków a w rezultacie ich wypadaniem. Zabieg ten należy uzupełniać co trzy tygodnie, tak aby rzęsy były równomiernie zagęszczone.

Podsumowując jeżeli szukacie sposobu na jednorazowe przedłużenie rzęs np. na ślub lub studniówkę to dobrym rozwiązaniem może okazać się przedłużanie rzęs. Nie jest to jednak dobra metoda w dłuższej perspektywie ponieważ rzęsy będą w jeszcze gorszym stanie niż wtedy kiedy rozpoczęliśmy pierwsze przedłużanie.

Dla osób, które chcą mieć mocne, odżywione i pięknie wyglądające rzęs w dłuższej perspektywie idealnym rozwiązaniem będzie wybór odżywki do rzęs. Dzięki niej rzęsy będą wyglądały naturalnie i wyjątkowo. Stosowanie odżywki do rzęs to również bezpieczna dla zdrowia metoda, która w dłuższej perspektywie przeniesie więcej korzyści niż odwiedziny w gabinecie kosmetycznym.

MUSE Cosmetics © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo