Muse na Twitter Muse na Facebooku Muse na Google Plus Muse na You Tube Muse na Instagram

Wysokiej jakości kosmetyki - postaw na sprawdzone produkty

SZUKASZ NAJLEPSZEJ ODŻYWKI DO RZĘS?

Skuteczność, szybkość działania a może wysoka jakość? To część cech, jakimi powinna charakteryzować się dobra odżywka do rzęs. Stosując konkretny produkt, mamy związane z nim pewne oczekiwania. Regenerum do rzęs powinno je wydłużać, zagęszczać i odżywiać. Ważne jest również wzmocnienie krótkich, słabych włosków.

Stosując produkty marki Muse Cosmetics, możemy być pewni, że doskonała jakość jest oparta na specjalnie dobranych składnikach znanych ze swoich właściwości pielęgnacyjnych, a także bazuje na potwierdzonym zadowoleniu setek kobiet. Bezpieczne kosmetyki Muse Cosmetics są dostępne dla wszystkich pań, które chcą wydobyć z siebie piękno, podkreślając tym samym swoją naturalność.

Pierwsze efekty stosowania odżywki odbudowującej widać już po kilku tygodniach. Należy pamiętać, że używanie produktów firmy Muse Cosmetics to gwarancja bezpieczeństwa, braku podrażnień, pieczenia czy dyskomfortu. Łatwość aplikacji zapewniają specjalnie dobrane szczoteczki oraz końcówki wspomagające również szybkość wchłaniania serum do rzęs.

 

REGENERUM DO RZĘS – DZIAŁANIE

Działanie specyfiku jest dwojakie. Po pierwsze, aktywne składniki wnikają do cebulek, powodując pogrubianie, podkreślanie rzęs, przyciemnienie i ich wydłużenie. Drugim działaniem jest wzmocnienie, odżywienie oraz ochrona. Warto wspomnieć również o delikatnym efekcie nabłyszczenia. Nasza bezpieczna odżywka do rzęs działa w fazie aktywnej wzrostu włosków. Właśnie w tym czasie następuje ich pobudzenie do wzrostu i dostarczenie odpowiednich składników odżywczych. Zdrowe, mocne, sprężyste rzęsy są bardzo ważne dla nas, ponieważ to dzięki nim oko jest chronione przed zanieczyszczeniami, które mogłoby dostać się jego wnętrza.

 

SERUM POBUDZAJĄCE WZROST RZĘS – JAK STOSOWAĆ?

Dla uzyskania najlepszych efektów wzmacniania rzęs podczas stosowania odżywki przyśpieszającej wzrost rzęs rekomendowane jest jej systematyczne stosowanie. Zawsze przed użyciem należy wykonać demakijaż, oczyścić twarz oraz okolice oczu. Naszą polecaną odżywkę do rzęs nakłada się 1-2 razy dziennie. Nie powinno się jej stosować częściej, ponieważ nie przyśpieszy to procesu wzrostu, a może jedynie zaszkodzić zdrowiu.

Piękno otaczającego świata, a zwłaszcza zjawiskowość kobiet, przyczyniła się do stworzenia wyjątkowej marki Muse Cosmetics. Jej założyciele od zawsze pasjonowali się estetyką oraz finezją, a ich życie jest tego potwierdzeniem.

Pewność siebie jest przepustką do sukcesu i to właśnie zainspirowało twórców Muse Cosmetics do stworzenia niemalże idealnego produktu. Główna idea to wsparcie kobiet w świadomym prezentowaniu wdzięków. Produkty tego producenta kosmetyków są dostępne dla wszystkich pań, co potwierdza ogromne zainteresowanie, jakim cieszą się w Polsce oraz za granicą. Celem nadrzędnym jest wydobyć piękno, zachowując naturalność.

 

CALLIOPE EYELASH AND BROW CONDITIONER

Odżywka do pielęgnacji rzęs o wysokiej skuteczności, której efekty możemy zaobserwować już po 15 dniach regularnego stosowania. Regenerację rzęs gwarantuje kompleks substancji o uzupełniających się aktywnościach. Główny składnik aktywny zawarty w naszym serum do rzęs wzmacnia włókno i cebulkę włosa, zwiększa syntezę keratynocytów. Dzięki kreatynie następuje wypełnianie ubytków rzęs, a także zapobieganie powstawaniu kolejnych. Panthenol działa nawilżająco, ochronnie oraz wnika w strukturę rzęs, co powoduje, że stają się one widocznie grubsze. Alantoina poprawia kondycję rzęs dzięki nawilżeniu i wygładzeniu. To ona sprawia, że włoski odzyskują sprężystość energię, witalność.

 

ERATO VOLUMIZING MASCARA

Produkt najwyższej jakości. O jego efektach możemy się już przekonać po około 2 tygodniach stosowania. Skuteczność maskary do rzęs gwarantuje kompleks substancji o uzupełniających się aktywnościach. Głównym składnikiem jest Widelash, który wzmacnia ubytki w strukturze i zapobiega powstawaniu nowych. Dzięki temu wydłużanie, a także wzmocnienie rzęs staje się bardzo widoczne. Kolejnym jest keratyna, czyli podstawowe białko budujące skórę, włosy i paznokcie. Warto wspomnieć również o nawilżeniu za pomocą Panthenolu, który wnika w głąb włosków, działając ochronnie i kondycjonująco, nadając im objętość oraz pogrubienie.

 

CLIO MULTITASKING HAIR CONDITIONER

To połączenie 3 aktywnych substancji o uzupełniających się wzajemnie aktywnościach: kwasu oleanolowego, apigeniny i witaminizowanego aktywnego nośnika witaminy H. Taki układ zapobiega wypadaniu włosów, wzmacnia cebulki włosa oraz poprawia przenikanie substancji aktywnych do mieszka. Efektem jest wzmacnianie włosów, które stają się grubsze i mocniejsze. Naturalna betaina – mieszanina pochodnych glukozy – odpowiedzialna za prawidłową gospodarkę wodną, doskonale nawilża skórę, poprawiając strukturę oraz blask włosów, zmniejsza podrażnienie powodowane przez środki powierzchniowo czynne, wpływa kondycjonująco i odżywczo. Proteiny jedwabiu działają kondycjonująco, odżywiają, poprawiają połysk, działają filmotwórczo i chroniąc przed uszkodzeniami, Panthenol odpowiada za nawilżenie, dodatkową ochronę, a także pogrubia i nadaje objętości włosom.

 

MUSE Cosmetics © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo